Bowling Ren

Kręgielnia, która jest częścią Hotelu Ren oraz Browaru Kociewskiego

Kręgielnia wyposażona jest w cztery tory do gry w kręgle. Pozwala to na rozgrywanie różnego rodzaju turniejów i gier towarzyskich zarówno indywidualnych jak i grupowych. Wygodne loże pozwolą na miłe spędzanie chwil pomiędzy rzutami a przytorowe stoliki dają możliwość odpoczynku i napicia się napoi alkoholowych oraz bezalkoholowych.

Bowling Ren to doskonałe miejsce do organizacji imprez okolicznościowych – urodzin, firmowych spotkań integracyjnych czy po prostu wypadu ze znajomymi na kręgle.

W naszej kręgielni znajdziesz również:

 • Bilard – stół bilardowy daje możliwość spokojnego spędzenia czasu na grze w bilard. Do dyspozycji mają Państwo kije, podpórki oraz kredę. Wygodne fotele i kanapy pozwolą na chwile relaksu i koncentracji pomiędzy grami.
 • Piłkarzyki nazywane także futbolem stołowym, piłką stołową lub trambambulą są grą towarzyską. Jest doskonałą formą rozrywki na długie godziny dla graczy w każdej grupie wiekowej. Ta popularna gra umożliwia rozgrywanie meczu przez 2 lub 4 graczy.
 • Dart – elektroniczna tarcza do gry w lotki pozwalają na rozgrywanie turniejów indywidualnych i drużynowych oraz trening celności.
 • Bar – w pełni wyposażony w napoje alkoholowe oraz bezalkoholowe, przekąski oraz oczywiście Browar Kociewski. Możliwość zamówienia dań z Browaru Kociewskiego.

Regulamin kręgielni do pobrania

Cennik

 • Bowling 1tor/1h:
  Poniedziałek – Czwartek
  12.00-23.00 – 60 zł
  Piątek- Niedziel
  12.00-24.00 – 80 zł
 • Bilard: 1h – 30 zł /  0,5h – 15zł
 • Dart oraz Piłkarzyki są obsługiwane przez tak zwane wrzutki,
  cena jednej gry 2 zł.
Bowling Ren

Godziny otwarcia:

PN – CZW 12:00 – 23:00
PT – SB 12:00 – 00:00
ND 12:00 – 21:00

Bowling Ren - rezerwacje

*Rezerwacji możesz dokonać pod numerem telefonu: 723 109 110

*Informujemy, że telefon czynny jest codziennie w godzinach otwarcia Bowling Ren. Uwaga w przypadku dużego obłożenia Gości i wielości zamówień mamy utrudnioną możliwość odbierania telefonu, gdyż w tym czasie obsługujemy Gości na miejscu; będziemy wdzięczni za cierpliwy kontakt. Dokonywanie rezerwacji na piątek i sobotę, rekomendujemy dokonywać z przynajmniej 3-dniowym wyprzedzeniem. Informujemy, że nie dokonujemy rezerwacji przez Facebooka oraz SMS.